Menu

Винуватця смертельної ДТП за участю Димінського шукатимуть по ДНК

 • Джерело: Вголос
Призначено експертизу слідів біологічних матеріалів, які залишилися на подушці безпеки автомобіля «Mercedes», який 18 серпня скоїв смертельну аварію на трасі «Львів-Краковець».

Сміттєва фірма Садового не дає жити Миколаєву

 • Джерело: Вголос
Детальніше...
У м. Миколаєві Львівської обл. громадські слухання вже двічі приймали рішення, щоб міська рада розірвала незаконну, корупційну, підкилимно підписану угоду з фірмою «Екотех» щодо прийому містом львівського сміття...

У Львові визначать найкращого українського розвідника

 • Джерело: Вголос
Змагання серед розвідувальних взводів Збройних Сил України розпочались у понеділок на Львівщині. Місцем проведення заходу було обрано одну з навчальних частин 184 Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Українські байкери з США прибули до Мадриду і їдуть до Львова

 • Джерело: Вголос
До 26-ї річниці незалежності України байкери з США організували мотопробіг Філадельфія - Нью-Йорк - Лісабон - Мадрид - Барселона - Марсель - Монако - Венеція - Будапешт - Ужгород - Львів.

«Не заслужив», ­- депутат від БПП про земельну ділянку для учасника АТО

 • Джерело: Вголос
Детальніше...
Миколаївська міська рада Львівської області на своїй сесії 8 серпня не підтримала проект рішення Про надання дозволу Галущаку М.М. (учасникові АТО) на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво гаражу.

Парубій на Львівщині побував на фестивалі української середньовічної культури «Ту Стань»

 • Джерело: ЗІК
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій узяв участь у відкритті ХІІ фестивалю української середньовічної культури «Ту Стань-2017: Як в кіно!».

Націоналісти вимагають скликати комісію з питань культури облради для порятунку спадщини Возницького

 • Джерело: Вголос
3 серпня 2017 року депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода», член комісії з питань культури, історико-культурної спадщини Мирослава Бабінська звернулася до голови комісії Юрія Візняка та членів комісії із закликом терміново зібратися на позачергове розширене засідання з приводу порятунку спадщини Бориса Возницького. На думку депутата, зараз ці культурні надбання під великою загрозою, як ніколи раніше.

Експерти пояснили, чому в Україні не дуже поширене співробітництво громад

 • Джерело: ЗІК
В Україні укладено 88 угод про співробітництво між територіальними громадами, з них 39 – у Полтавській області. Натомість на Львівщині реалізовується лише дві такі угоди. Невелике поширення співробітництва між громадами в Україні експерти пояснюють браком інформації з боку органів влади.

У Львівській облраді визначають оцінювача скандального приміщення у ручному режимі

 • Джерело: Вголос
Оцінювати скандально відоме комунальне приміщення Львівської обласної ради на площі Ринок, 32 у м. Львові буде підприємство, яке за дивним збігом обставин орендує інше комунальне приміщення в обласної ради. Його вартість може становити від 50 до 100 мільйонів гривень.

Гройсман анонсував початок проекту будівництва дороги Львів-Миколаїв

 • Джерело: ЗІК
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував новий проект щодо автодороги Львів-Миколаїв, яка має стати частиною транспортного коридору між польськими портами Балтії та Чорного моря в Україні.

Гройсман анонсував будівництва балто-чорноморської траси Львів – Миколаїв

 • Джерело: ЗІК
Розпочинається реалізація проекту будівництва дороги Львів – Тернопіль – Вінниця – Одеса – Миколаїв, яка стане частиною транспортного коридору між польськими портами Балтії та українськими чорноморськими портами.

Синютка пояснив, чому облдержадміністрація взяла на себе вивезення сміття зі Львова

 • Джерело: ЗІК
У мене була дуже проста дилема: якщо я очільник області, то я також відповідаю за місто Львів. Зокрема, якщо я відповідаю і за Львівську область, і за Львів, то я повинен брати на себе відповідальність у цій ситуації. Однак, якщо я не хочу, або ж не можу брати відповідальність, то чому я очолюю область?

Синютка: за півроку на Львівщині через хабарі затримали 30 чиновників

 • Джерело: ЗІК
Раніше посол США заявляв, що на Львівщині рівень хабарництва близький до нуля, але за півроку ми затримали близько тридцяти хабарників. Це доводить, що держава почала боротьбу з корупцією.

Мирон Янків: Доля війни вирішується дипломатією, а не лише гарматами

 • Джерело: ЗІК
Україна отримала вхідний квиток в Європу, але це зовсім не привід розслаблятися. Якраз навпаки – якщо не буде якісних змін, за 15-20 років країна ризикує втратити свою молодь, яка може просто виїхати за кордон, вважає вчений-економіст і державний діяч, колишній Посол України в Латвії і Генконсул у Гданську, а нині ректор Львівського інституту менеджменту професор Мирон Янків.

Нардепи взяли на поруки фігуранта справи щодо розтрати на Львівському бронетанковому

 • Джерело: ЗІК
Апеляційний суд Києва відпустив на поруки начальника Центрального бронетанкового управління генерал-майора Юрія Мельника, який проходить як фігурант справи щодо розтрати на Львівському бронетанковому заводі.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-9sitemap-3sitemap-1sitemap-4homesitemap-9sitemap-1sitemap-2sitemap-10sitemap-4sitemap-6homesitemap-2sitemap-3sitemap-1sitemap-9sitemap-4sitemap-3rsssitemap-10sitemap-9sitemap-2rsssitemap-3sitemap-4sitemap-5sitemap-2sitemap-3homesitemap-4sitemap-1sitemap-6sitemap-8sitemap-3rsssitemap-2sitemap-10sitemap-1homesitemap-3sitemap-7sitemap-4sitemap-1sitemap-3sitemap-4sitemap-10sitemap-3sitemap-9sitemap-3sitemap-3sitemap-4