Menu

У Львівській області розподіляють 51,7 млн грн: кому скільки додадуть

  • Джерело: ЗІК

Бюджетна комісія Львівської облради погодила розподіл 46,7 млн грн, отриманих від перевиконання обласного бюджету, та 4,7 млн грн, отриманих від продажу приміщень фтизіопульмонологічної служби.

Про це йшлося на засіданні комісії 23 жовтня.

Як повідомив директор департаменту фінансів ЛОДА Олег Демків, загалом видаткову частину обласного бюджету пропонується збільшити на 51,7 млн грн.

Зокрема, з його слів, у галузі освіти і науки пропонується збільшити на 147 тис. грн видатки для виготовлення ПКД для ремонту приміщень військового ліцею імені Героїв Крут. Управлінню фізичної культури і спорту на співфінансування програми «Спортивний майданчик» пропонується додати фінансовий ресурс у межах 4 млн грн з обласного бюджету, на реалізацію заходів стендової стрільби – 200 тис. грн.

Департаменту економічної політики збільшити на 500 тис. грн видатки на підвищення конкурентоспроможності та підтримку малого бізнесу для учасників АТО.

Департаменту охорони здоров’я – 22, 2 млн грн. На медикаменти для реанімації лікарні «Охмадит», на лікування хворих методом перитонеального діалізу 1 млн грн, на апарат для штучної вентиляції легень – 1,6 млн грн, на карети швидкої допомоги 3 млн грн, на надання допомоги хворим на гемофілію 500 тис. грн, придбання слухових апаратів – 100 тис. грн, на комунальні послуги та підвищення пільгових у зв’язку з прийняттям закону – 4,6 млн грн, на підготовку до зими та ремонт тепло- і водопостачання – 2,3 млн грн, на придбання медичного обладнання для лікування хворих фтизіатричного профілю – 4,6 млн грн.

Департаменту соціального захисту на компенсації перевізникам за перевезення пільговиків – 2 млн грн, на зменшення дефіциту заробітної плати – 6 млн грн, на медикаменти постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи – 454 тис. грн, утримання установ і проведення заходів – 378 тис. грн.

Департаменту культури – 1 млн грн Це видатки на комунальні послуги, поповнення бібліотечних фондів та на музеї і виставки – 797 тис. грн.

Департаменту ЖКГ – 2,6 млн грн на програму «Питна вода» та програму зовнішнього освітлення населених пунктів.

Для управління капітального будівництва – 850 тис. грн, зокрема, 250 тис. грн. на спорудження пам’ятника генералові С.Кульчицькому, полковнику А.Соколенку та дев’яти нових пам’ятників загиблим учасникам АТО на Личаківському цвинтарі. 600 тис. грн – на співфінансування реставрації собору святого Юра.

Департаменту дорожнього господарства 14 млн грн – на ремонт і будівництво доріг.

Департаменту з питань цивільного захисту – 800 тис. грн на облаштування реанімаційної зали Військово-медичного клінічного центру Західного регіону України.

Також планується 200 тис. грн на проведення приватизації землі під об’єктами комунальної власності, на придбання сувенірної продукції 74 тис. грн, на сплату внесків до асоціації «Єврорегіон Карпати –Україна» – 70 тис. грн.

987 тис. грн виділять для ЛОДА, зокрема, на ремонт приміщення, де офіс Держаудитслужби.

Департаменту внутрішньої та інформаційної політики 1,5 млн грн – на оплату послуг із транслювання та закупівлю ліцензії для комунального «Львів-ТБ».

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами