Menu

ДП «Львіввугілля» спробують вивести на беззбитковість

  • Джерело: ЗІК

Про це стало відомо із зустрічі міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика із головами профспілкових організацій ДП «Львіввугілля», передає прес-служба ЛОДА.


Тут також були присутні заступник міністра Анатолій Корзун, народний депутат Михайло Бондар, директор департаменту ПЕК Львівської ОДА Михайло Мельник.


Сторони говорили про переоснащення шахт та модернізацію обладнання. Як виявилось, з 1 млрд грн, що виділили на модернізацію, левову частку спрямують саме на ДП «Львіввугілля». Це дасть змогу вийти на беззбитковість та забезпечити збалансовану роботу підприємства.


Окрім цього, 100 млн грн на закупівлю засобів індивідуального захисту, що виділив уряд, розподілять на державні шахти рівними частинами, в тому числі і на ДП «Львіввугілля».


Також профспілки шахтарів говорили про питання виплати та збільшення зарплати. В результаті – проблему заборгованості вдалося вирішити.


Читайте також: У ДП «Львіввугілля» – новий керівник

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами