Menu

Уряд планує до жовтня дати гроші на будівництво траси Львів–Миколаїв

  • Джерело: ЗІК

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на селекторній нараді в Києві.


«Що стосується доріг – ми пропонуємо в проекті змін до держбюджету, там, де субсидії, передбачити 1 млрд грн на будівництво дороги Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань – Одеса – Миколаїв. Якщо підтримає український парламент, буде виділено цей мільярд. Почнете роботи по всій території. Я думаю, що ми у вересні, після перевиконання бюджету, виділимо ще таку ж суму, щоб до кінця року ми виконали суттєвий обсяг робіт», – сказав Гройсман.


При цьому прем’єр зазначив, що уряд досі не отримав від Національного банку 10 млрд грн від репрофайлінга (реструктуризації з продовженням терміну обігу) облігацій внутрішньої державної позики, які повинні піти на дорожнє будівництво цього року.


«Від Національного банку ми досі не отримали кошти, хоч це і передбачено бюджетом», – наголосив Гройсман, повідомляє УНІАН.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами