Menu

У Львівській і Вінницькій областях зареєстрували два нових індустріальних парки

  • Джерело: ЗІК

Про це повідомляє прес-служба відомства.


Кам’янка-Бузький парк площею майже 25 га призначений для розміщення виробництв сільськогосподарського машинобудування, харчової та електронної промисловості, комбінованої логістики, виробництва меблів і будматеріалів, деревообробки.


«Вінницький кластер холодильного обладнання» займає площу в 19,3 га, з яких 8,4 га належить територіальній громаді міста Вінниця в особі Вінницької міської ради, а ще 10,9 га – приватна власність «Української пивної компанії».


При цьому ділянки розташовані на межі міста вздовж автомагістралі Немирівське шосе до основного в’їзду в Вінницю. Уздовж Немирівського шосе прокладена залізнична транспортна магістраль. У міністерстві зазначають, що наявність підведених до земельних ділянок залізничних колій дозволить обслуговувати у межах індустріального парку транзитні вантажі. Основним видом діяльності парку буде виробництво холодильного обладнання та комплектуючих до нього.


 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами