Menu

Шахтарям Львівщини виплачують зарплату за квітень, заборгованості немає, – ОДА

  • Джерело: ЗІК

Про це 16 травня у коментарі IA ZIK повідомив заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський.


«Заборгованих виплат шахтарям немає. Триває поточна виплата заробітної плати за квітень. Це передбачено колективним договором і на рівні документів, що прийняті на рівні Міненерговугілля. За рахунок держпідтримки виплачуються кошти шахтарям, а з коштів від реалізації вугілля – адміністративному персоналу.


За квітень погашена практично половина фонду заробітної плати тим, хто працює у лавах під землею. А адміністративному персоналу (бухгалтерія, кадровій відділ, керівництво) погашено 20% за квітень. Йдеться про поточну заборгованість із зарплати, протермінованої заборгованості не існує», – повідомив Р.Замлинський.


Посадовець пояснив: згідно із домовленостями між міністерством і профспілками, прийнятими ще минулого року, заробітна плата шахтарям погашається у два етапи – до 10 та до 25 числа за попередній місяць.


«Тобто, до 25 травня буде повністю виплачена зарплата за квітень. Можливі затримки один-два дні через вихідні», – зауважив Р.Замлинський.


Як повідомлялося, у суботу, 13 травня, у ДП «Львіввугілля» надійшли кошти державної фінансової підтримки в сумі 23,7 мільйони гривень.


Завдяки цим коштам працівникам ДП «Льввівугілля» виплатили 38% заробітної плати за квітень.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами