Menu

На Львівщині на 44% збільшилися надходження з податку на доходи фізичних осіб

  • Джерело: ЗІК

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Львівській області, за січень-квітень 2017 року забезпечено надходження податку на доходи фізичних осіб в сумі 2 375,8 млн гривень. Приріст надходжень у порівнянні до відповідного періоду минулого року склав 44%  або надійшло на 729,5 млн грн більше.


За квітень цього року надходження ПДФО становлять 642,5 млн гривень. Приріст надходжень у квітні 2017 року в порівнянні із аналогічним періодом минулого року становить 35% або на 166,6 млн гривень більше (квітень 2016 року – 475,8 млн грн).


Приріст надходжень податку на доходи фізичних осіб зумовлений наступними факторами: - збільшення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень;  створення нових робочих місць на новостворених підприємствах;  зростання фонду оплати праці.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами