Menu

Сервіс MyDutyFree заощаджує час та кошти на покупках в дьюті-фрі на кордоні

  • Джерело: lvivport
taxfree.jpg

Магазини дьюті-фрі на прикордонних пропускних пунктах Закарпатської області підключилися до онлайн-сервісу MyDutyFree. Відтепер послуга попереднього замовлення товарів доступна на пунктах Дяково, Ужгород, Чоп. Окрім того, сервіс доступний в магазинах інших областей України: на пропускних пунктах Порубне (Чернівецька область), Доманово та Ягодин (на Волині).

Сервіс MyDutyFree дозволяє обрати товари в дьюті-фрі ще до початку подорожі, спланувати свою покупку на кордоні та отримати знижку. На сайті сервісу (mydutyfree.net) мандрівники можуть ознайомитися з асортиментом та цінами в онлайн-каталозі в магазині на пропускному пункті, через який вони збираються подорожувати до Європи, обрати товари та оформити на них попереднє замовлення.

Оформлене замовлення надійде до магазину, де касири зберуть обрані товари та підготують вашу покупку. Коли ви приїдете на кордон, готове замовлення вже чекатиме на вас в магазині дьюті-фрі. Все, що вам залишиться зробити — сплатити зі знижкою та забрати свою покупку.

Завдяки послузі MyDutyFree ви заощадите час на кордоні. Ви матимете змогу заздалегідь обрати товари з каталогу, а покупку підготують до моменту, коли ви потрапите до магазину. Окрім цього, сервіс надає гарантовану знижку 5% на кожне замовлення, що було офомлене на сайті.

Для того, щоб замовити товари та отримати знижку, необхідно обрати необхідне з каталогу на сайті mydutyfree.net, вказати своє ім'я та дату подорожі. Замовлення має бути оформлене не пізніше, як за годину до вашого прибуття на кордон.

Знижка нараховується автоматично. До того ж, на сайті ви можете обрати валюту, в якій збираєтеся розраховуватися (гривні, євро чи долари) — так ви зможете планувати суму, яку сплачуватимете в магазині.

Замовлення можна також зробити за допомогою мобільних додатків для Android та iOS.

А для тих мандрівників, чиї друзі часто замовляють щось в дьюті-фрі, MyDutyFree має спеціальну послугу “Спільний кошик”. Зробіть своє замовлення та надішліть друзям ваш номер. Друзі зможуть обрати на сайті товари для себе та самостійно додати їх до вашого замовлення. Ви заберете спільну покупку при перетині кордону.

Сервіс MyDutyFree вже протягом півтора років працює в аеропортах Бориспіль та Одеса. Проте зараз нагоду заощадити кошти та час на шопінгу в дьюті-фрі мають і ті, хто надає перевагу автомобільним подорожам.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами