Menu

Частка російських товарів на Львівщині становить 5-10%, – голова облради

  • Джерело: ЗІК

Про це 16 березня на брифінгу повідомив голова Львівської облради Олександр Ганущин.


«Щодо статистичних даних, частка російських товарів на Львівщині падає з кожним місяцем і падає катастрофічно. Я думаю, вона коливається на рівні 5-10%», – повідомив О.Ганущин.


Голова Львівської ОДА Олег Синютка вважає, що «питання бойкоту російських товарів – справа кожного мешканця Львівщини».


«Ми повинні розуміти, що присутність російських товарів на території Львівщини – це справа кожного мешканця. Якщо жоден мешканець не буде купувати російські товари, не буде спокушатися на красиві російські обгортки, тоді жодна копійка не потрапить у бюджет Російської Федерації і жоден підприємець ніколи не привезе сюди російського товару», – зазначив О.Синютка.


Нагадаємо, сьогодні Львівська облрада прийняла рішення щодо ситуації, яка скалалася навколо блокування тимчасово окупованих територій.


У рішенні є пункт з вимогою до керівництва держави «прийняти комплекс законодавчих та нормативних актів щодо припинення економічних відносин з тимчасово окупованими територіями, а також встановлення заборон на торгівлю товарами російського виробництва, аж до повного розриву торгово-економічних відносин з Російською Федерацією».

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-9sitemap-3sitemap-1sitemap-4homesitemap-9sitemap-1sitemap-2sitemap-10sitemap-4sitemap-6homesitemap-2sitemap-3sitemap-1sitemap-9sitemap-4sitemap-3rsssitemap-10sitemap-9sitemap-2rsssitemap-3sitemap-4sitemap-5sitemap-2sitemap-3homesitemap-4sitemap-1sitemap-6sitemap-8sitemap-3rsssitemap-2sitemap-10sitemap-1homesitemap-3sitemap-7sitemap-4sitemap-1sitemap-3sitemap-4sitemap-10sitemap-3sitemap-9sitemap-3sitemap-3sitemap-4