Menu

Шахта «Степова» не працює, зараз там проводять гірничо-рятувальні роботи, – Зубко

  • Джерело: ЗІК

Про це заявив віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко за результатами сьогоднішнього засідання Урядової комісії з розслідування причин аварії на шахті, – передає прес-служба віце-прем’єр-міністра України.


«Ми розширили склад урядової комісії. До її складу увійшли представники Міненерговугілля, Львівської ОДА, ДСНС, Мінфіну, МОЗ, Мінсоцполітики, Мінюсту, Мінекономрозвитку, Генпрокуратури, Нацполіції, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, профспілки працівників вугільної промисловості України. Завтра частина комісії відбуде на шахту «Степова» для роботи на місці, а також зустрічі з сім’ями загиблих та потерпілих шахтарів», – зазначив Зубко.


Він нагадав, що у п’ятницю на засіданні Уряду було прийнято рішення про виділення по 500 тис. грн родинам загиблих шахтарів та 75 тис. грн постраждалим на шахті. Віце-прем’єр-міністр повідомив, що надання медичної допомоги шахтарям здійснюється на рівні ОДА та профільного департаменту МОЗ. «На сьогоднішній день у лікарнях Львова перебуває 23 потерпілих від вибуху. Стан гірняків, які звернулися за допомогою, характеризується, як стабільний та не несе загрози їх життю», – повідомив Зубко.


Рішенням КМУ утворено Урядову комісію з розслідування причин виникнення надзвичайної ситуації, що склалася 2 березня 2017 року у с.Глухів Сокальського району Львівської області на відокремленому підрозділі «Шахта «Степова» ДП «Львіввугілля». Її очолив Геннадій Зубко.


Нагадаємо, 2 березня у с. Глухів Сокальського району Львівської області на шахті №10 «Степова» ВАТ «Львіввугілля» на горизонті 550 м внаслідок вибуху стався обвал гірської породи.


За офіційними даними, на шахті працювало 172 гірники, на аварійній ділянці – 34 гірники, з яких вісім загинуло.


Всіх гірників на шахті «Степова» підняли на поверхню.


Загалом після трагедії на шахті «Степова» на Львівщині госпіталізовано 21 шахтаря. Пізніше стало відомо, що всіх постраждалих на цій шахті перевозять на лікування до Львова.


Прем’єр Володимир Гройсман пообіцяв допомогу сім’ям загиблих та постраждалих на Львівщині гірників.


Директор шахти «Степова» Сергій Смеречанський попередньою причиною вибуху назвав спалах повітряно-метанової суміші.


3 березня в Україні було оголошено днем жалоби за загиблими на Львівщині гірниками.


ДП «Львіввугілля» виділило 1 млн грн на похорони загиблих шахтарів і на медикаменти.


Усі новини про загибель гірників на шахті «Степова» читайте тут.


 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами