Menu

За січень на Львівщині виявлено три факти корупційних діянь податківців, – ДФС

  • Джерело: ЗІК

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Львівській області.


За всіма виявленими фактами, слідчі органи проводять досудове розслідування, зокрема:


- за статтею 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди) – 2 провадження, з яких 1 особі оголошено підозру;

- за статтею 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем) – 1 провадження,


Управління внутрішньої безпеки вкотре звертається до представників підприємств та громадян, яким відомі факти корупції та зловживання службовим становищем, з проханням повідомляти (можете, назвавши себе або анонімно) співробітників управління внутрішньої безпеки, які вислухають та перевірять надану Вами інформацію щодо протиправних дій працівників податкової та митної сфери, в тому числі податкової міліції. Конфіденційність звернень гарантуємо.


Наявну інформацію просимо Вас повідомляти на цілодобову телефонну лінію сервісу «Пульс» (044) 284-00-07, або на телефон чергового УВБ ГУ ДФС у Львівській області (032) 297-36-09.


Також у письмовому вигляді Ваші звернення приймають за адресою: 79003, м.Львів, вул. Стрийська, 35, УВБ ГУ ДФС у Львівській області.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами