Menu

Завод, аналогічний Луганському патронному, можуть звести на Львівщині

  • Джерело: ЗІК

Про це журналістам у Львові повідомив генеральний директор концерну «Укроборонпром» Роман Романов, повідомляє кореспондент Укрінформу.


«Через окупацію окремих районів Луганської області Україна втратила контроль над Луганським патронним заводом. Ми вже подали проекти будівництва такого заводу до Кабміну, і не виключено, що він з’явиться на Львівщині», – зазначив Романов.


За його словами, щодо цього досягнуто порозуміння з обласною владою, яка готова надати територію і корпуси для розміщення обладнання, передає «Укрінформ».


Зазначимо, з оборонним концерном на Львівщині співпрацюють 32 підприємства. А обласна влада має намір збільшити цю кількість до 50.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами