Menu

У межах обласних програм Львівщини на 2017 рік зменшено видатки на дороги

  • Джерело: ЗІК

Про це 22 грудня на сесії Львівської облради повідомив керівник департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.


«Зменшено видатки на дороги. Але є сподівання, що продовження експерименту щодо скерування коштів від перевиконання митних платежів спричинить те, що загальний ресурс на дороги не зменшиться», – зазначив О.Демків.


В обласному бюджеті 2017 року на програми з ремонту доріг передбачили 192 млн грн (у 2016 році – 309 млн грн). Із цих коштів 20 млн грн планують скерувати на освітлення вже відремонтованих доріг.


Зменшиться видатки на медичні програми зі 136 до 125 млн грн. Зокрема, на лікування ниркових хворих планується виділити 68 млн грн (у 2016 році – 101 млн грн).


На освіту скерують 59 млн грн. Кошти скерують на закупівлю школяриків та матеріально-технічне оснащення шкіл у об’єднаних територіальних громадах.


Як повідомлялося, у 2017 році на Львівщині зменшиться фінансування обласних програм із 885 до 713 млн грн у зв’язку із зростанням видатків на зарплати.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами