Menu

Нові правила декларування майна за кордоном

Кабінет Міністрів пропонує скасувати вимогу щодо декларування резидентами валютних цінностей та іншого майна, яке перебуває за межами України, в Національному банку, вилучивши відповідну норму з Декрету про систему валютного регулювання і валютного контролю

“Щедрик” за 20 гривень став чемпіоном

Детальніше...
Національний банк України за результатами щорічного конкурсу серед пам’ятних монет, введених в обіг у 2016 році, визнав найкращою монетою року срібну монету “Щедрик” номіналом 20 гривень

Львівщина цьогоріч найбільше товарів експортувала в Польщу

У січні – квітні 2017 року Львівська область збільшила обсяги продажу товарів за кордон на 19,4% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Як повідомляють у Головному управлінні статистики у Львівській області, у січні – квітні експорт товарів підприємствами Львівської області

The post Львівщина цьогоріч найбільше товарів експортувала в Польщу appeared first on Львівська газета.

На Львівщині планує відкрити деревообробне підприємство швейцарська фірма

Будівельна компанія «Tehnica Schweiz Impex» із Швейцарії планує відкрити на Львівщині підприємство з обробки деревини за технологією, яка в області ще не представлена. Про це стало відомо під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки з директором і засновником «Tehnica

The post На Львівщині планує відкрити деревообробне підприємство швейцарська фірма appeared first on Львівська газета.

У Львівській і Вінницькій областях зареєстрували два нових індустріальних парки

  • Джерело: ЗІК
Міністерство економічного розвитку і торгівлі зареєструвало Кам’янка-Бузький індустріальний парк в однойменному місті Львівської області, а також індустріальний парк «Вінницький кластер холодильного обладнання».

Підприємства переробної промисловості Львівщини за чотири місяці сплатили 900 млн податків

  • Джерело: ЗІК
Збір податкових платежів до Зведеного бюджету по підприємствах переробної промисловості за січень – квітень становив 915,6 млн грн, що на 379,5 млн грн, або на 71% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

Одеситам докинули ще чверть мільярда на додатковий ремонт дороги на Львівщині за таємними цінами

  • Джерело: Вголос
Служба автомобільних доріг у Львівській області 6 червня за результатами тендеру замовила ТОВ «Автомагістраль-Південь» додаткові послуги з поточного середнього ремонту автодороги державного значення Н-02 Львів – Тернопіль на 233,02 млн грн.

На Львівщині за п’ять місяців підприємства сплатили майже 84 млн військового збору

  • Джерело: ЗІК
За п’ять місяців 2017 року підприємства, які перебувають на обліку у Львівському управлінні офісу ВПП ДФС, сплатили до державного бюджету 83,7 мільйонів гривень військового збору, що на 64,7 мільйонів гривень перевищує показники відповідного періоду минулого року.

З 1 травня українці залишилися без субсидій. У соцзахисті Львова пояснили, чому

  • Джерело: ЗІК
В управлінні соцзахисту Львівської міськради заявили, що автоматичний перерахунок субсидій з 1 травня неможливий, оскільки ДФС не надала інформацію про доходи громадян за перший квартал 2017 року. Така ситуація по всій Україні й пов’язана зі змінами щодо призначення субсидій, які Кабмін вніс із 1 травня.

Перше робоче місце: куди податися молоді ®

  • Джерело: ЗІК
На Львівщині з’явилися роботодавці, які здатні не лише працевлаштовувати молодих фахівців, але й гарантувати їм стабільну заробітну плату та кар’єрне зростання.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за нами



Ми слідкуємо за сайтами