Menu

«Львіввугілля» отримало 5,69 млн грн з держбюджету на збільшення видобутку

  • Джерело: ЗІК
Сьогодні, 21 квітня, на рахунки ДП «Львіввугілля» з державного бюджету надійшли кошти у сумі 5,69 млн грн на відкриття нових лав та закупівлю обладнання для модернізації та переоснащення шахт.

На Львівщині уже у квітні розпочнуть підготовку до будівництва логістичного парку на 25 га

  • Джерело: ЗІК
У квітні розпочнеться підготовка до будівництва одного з найбільших логістичних парків в Західній Україні Sigma Park Yarychiv площею 25 гектарів у с. Старий Яричів.

Для персоналу «Євробачення» у львівської фірми замовили авіаквитків на 20 млн грн

  • Джерело: ЗІК
ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» 13 квітня уклало угоду з ТОВ «Тікетс.Юей» про послуги з організації авіаперевезень для пісенного конкурсу «Євробачення – 2017» на 20 мільйонів гривень.

Сервіс MyDutyFree заощаджує час та кошти на покупках в дьюті-фрі на кордоні

  • Джерело: lvivport
Детальніше...

Магазини дьюті-фрі на прикордонних пропускних пунктах Закарпатської області підключилися до онлайн-сервісу MyDutyFree. Відтепер послуга попереднього замовлення товарів доступна на пунктах Дяково, Ужгород, Чоп. Окрім того, сервіс доступний в магазинах інших областей України: на пропускних пунктах Порубне (Чернівецька область), Доманово та Ягодин (на Волині).

Облрада вирішує долю ласого приміщення центрі Львова. Голосують навіть телефоном

  • Джерело: ЗІК
Тимчасова комісія Львівської облради щодо способу приватизації Львівського універмагу «На Ринку» (пл. Ринок, 32) не знайшла іншого шляху, як виставити приміщення на продаж через викуп його орендарем. Таку пропозицію підтримала і профільна комісія облради з питань комунального майна та приватизації.

Львівські підприємці обурені демонтажем «алкогольних» вивісок

  • Джерело: ЗІК
Відверте обурення львівських підприємців викликала ініціатива виконавчого комітету Львівської міської ради демонтувати вивіски магазинів, в тому числі і з написом «алкоголь» у Львові.

На Львівщині грошовими коштами погашено 26,8 млн грн податкових боргів

  • Джерело: ЗІК
Як повідомили в управлінні погашення боргу ГУ ДФС у Львівській області, з метою забезпечення скорочення податкового боргу податковими органами області з початку року вжито ряд заходів.

У лютому середня заробітна плата на Львівщині становила 5 469 грн

  • Джерело: ЗІК
Середня номінальна заробітна плата одного штатного працівника у лютому 2017 року становила 5 469 грн. Порівняно з попереднім місяцем вона зросла на 1,8%, а з лютим 2016 року – на 36,7%.

На Львівщині роздрібна торгівля підакцизними товарами поповнила місцеві бюджети на 103 млн грн

  • Джерело: ЗІК
У січні-лютому 2017 року місцеві скарбниці Львівщини поповнились на суму понад 103 млн грн акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами