Menu

1000 дисків для української армії

  • Джерело: Львівська Пошта
IMG_2425.jpg
До Дня захисника України унікальний альбом сучасної фронтової пісні #ПісніВійни потрапить у військові частини та на передову

Днями побачив світ альбом сучасної фронтової пісні #ПісніВійни. До компакт-диска ввійшло 15 композицій, написаних воїнами АТО під впливом пережитого на війні на сході України. Всі ці пісні у рамках соціально-мистецького проекту #ПісніВійни були записані на професійній студії в унікальних дуетах бійців-авторів та відомих українських артистів.

Першу тисячу примірників диска учасники проекту – доброволець і бард Олекса Бик та лідер гурту “Тінь Сонця” Сергій Василюк – передали в Києві представникам Генерального штабу Збройних сил України. І вже до Дня захисника України (14 жовтня) #ПісніВійни потраплять у сотні військових частин, передовсім на сході, та на передову.

Соціально-мистецький проект #ПісніВійни – волонтерська ініціатива. Її автор і координатор – журналіст та промоменеджер артистів Галина Гузьо. Проект тривав у Львові півтора року: від ідеї – до виходу альбому. CD вийшов під лейблом компанії “Наш формат” тиражем 5 тисяч.

Учасниками проекту стали бійці Олександр Рожко, Зиновій Медюх, Богдан Ковальчин, Тарас Гривул, Максим Перев’язко, Анд­рій Шевчук, Петро Комендат, Сергій Титаренко, Станіслав Паплінський, Ірина Красота, Ігор Шолтис, Олекса Бик, Роман Семисал, Дар’я Зубенко. Під час запису композицій для компакт-диска були створені унікальні дуети воїнів-виконавців із відомими українськими артистами. Таким чином, ці пісні, а також важливі теми, які в них порушені, отримали максимальний суспільний резонанс. У проекті взяли участь: вокальна формація “Піккардійська терція”, співак і композитор Павло Табаков, лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя, Фома з гурту “Мандри”, Арсен Мірзоян, співачки Ірина Доля, Оксана Муха і Аничка Чеберенчик, а також фронтмен гурту Kozak System Іван Леньо, Віктор Винник з групи “Мері”, співак Тарас Гаврик, сес­три Тельнюк, лідер гурту “Тінь Сонця” Сергій Василюк, співачка Анастасія Приходько, лідер гурту Ot Vinta Юрій Журавель і бард-волонтер Христина Панасюк.


lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами