Menu

Від Верді до Гуно

  • Джерело: Львівська Пошта
benloeb-001.jpg
Львівська філармонія запрошує на “Літні вечори популярної класичної музики”

Сьогодні, 10 серпня, о 19.00 у Львівській обласній філармонії в рамках проекту «Літні вечори популярної класичної музики» відбудеться концерт американського диригента та піаніста Бенджаміна Лоеба. До Львова він привіз класичну програму з оперних шедеврів, яку презентує разом зі своїми колегами-солістами Джун Лінь (фортепіано), Зулі Ініріо (сопрано), Елені Матос (мецо-сопрано), Стенлі Джексоном (тенор) і Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії.

Меломани цього вечора зможуть насолодитися арією Еболі з опери «Дон Карлос», арією Леонори з опери «Трубадур» і арією Аїди «Повернись з перемогою до нас» із опери «Аїда» Джузеппе Верді, увертюрою до опери «Весілля Фігаро» та арією Оттавіо з опери «Дон Жуан» Вольфганга-Амадея Моцарта, увертюрою «Леонора» №3 з опери «Фіделіо» Людвіга ван Бетховена, прелюдією до «Післяполуденного відпочинку фавна» Клода Дебюссі, арією Даліли «Моє серце відкривається твому голосу» з опери «Самсон і Даліла» Каміля Сен-Санса і арією Фауста «Привіт тобі, приюте милий» з опери «Фауст» Шарля-Франсуа Гуно.

Бенджамін Лоеб є засновником Міжнародного воркшопу та фестивалю диригентів, співпрацює з численними оркестрами у всьому світі, а також відвідував Аргентину та Уругвай як Артистичний амбасадор. В його списку проектів є, мабуть, все: від європейської класики Бетховена та Брукнера до ренесансних мадригалів та світових прем’єр сучасної музики.


lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами