Menu

Вистава про сім’ю, любов і прощання

  • Джерело: Львівська Пошта
cover_the_orchard-001.jpg
У Львівському академічному театрі Леся Курбаса представлять прем’єру постановки “Сад”

Поціновувачів теат­рального мистецтва запрошують на прем’єру нової копродукції Першої сцени сучасної драматургії Драма.UA та британського драматурга і режисера Джека Кловера – показ вистави “Сад”. Її у Львові можна буде побачити лише двічі: 18 та 23 квітня о 19.00 у Львівському академічному театрі імені Леся Курбаса. 

Головна героїня постановки Катя почувається в безвиході. Її бабуся хворіє. Щосуботи Катя йде в маленький сад на пагорбі позаду будинку, аби втекти від бабусі, не усвідомлюючи, що вибрала місце, найближче до неї.

“Сад” – це вистава про найдорожче: сім’ю, любов і прощання. Ця постановка є частиною нового проекту молодого британського драматурга та режисера Джека Кловера і Першої сцени сучасної драматургії Drama.UA.

Джек – президент Experimental Theatre Club в Оксфордському університеті, переможець конкурсу New writing Оксфорд-2016, віце-переможець конкурсу  молодих драматургів Національного театру Великобританії у 2013 році. Його п’єси ставлять у Великобританії (Оксфорді, Единбурзі), США та Чехії. Джерелом натхнення до написання “Саду” стали особисті історії акторів. Сценарій Джек Кловер писав спеціально для них, і в нього входять монологи акторів про їхніх бабусь. Українською твір переклала Софія Гарбузюк. В постановці задіяні: Софія Гарбузюк, Марія Городечна, Богдан Грицюк, Анна Єпатко, Валерія Котеленець, Анастасія Лісовська, Андрій Петрук, Ярослав Федорчук. 

Квитки на виставу “Сад” можна придбати на ticketclub.com.ua або в касі Театру імені Леся Курбаса.


lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами