Menu

Юні художники представили доробок

  • Джерело: Львівська Пошта
DSC02873.jpg
Поринути у кольоровий світ дитинства, в якому панує радість, щирість, тепло і безмежжя світла, запрошує Львівський музей історії релігії (площа Музейна, 2)

У його стінах днями відкрили виставку “Коли все живе, цвіте…”. Це роботи учнів студії образо­творчого мистецтва “Бджілка” при Центрі дитячої та юнацької творчості Сихівського району міста Львова. Вік дітей – від шести до шістнадцяти років. Серед них – початківці, а також ті, в яких простежується свій почерк, стиль, неповторна пластика ліній, композиційне вирішення.

Юні митці олійними фарбами на склі відтворили своє бачення реального світу і відкрили завісу того, що існує тільки в дитячій уяві. “На їхніх картинах можна побачити, як гриви львівських левів розквітають квітами та писанками, як пташки безпечно сідають на котячі вуса, немов на гілки, а біла мишка дружить із кольоровим котиком, – розповідає керівник художньої студії Наталя Фляк. – Привертають увагу ангелики, які грають на скрипочках та сопілочках радісні великодні мотиви, як мати пригортає своє дитятко, як під весняний щебет птахів проростають дивні квіти, як по землі мчать кольорові потяги, а у небі пливуть кораблі та будиночки на повітряних кулях. На роботах дітей – Богородиця, яка серед квітів молиться за всіх нас, храми на Великдень, які міняться веселковими барвами”.

Отримати чудовий настрій і позитивні емоції від “кольорів дитинства” можна буде до 10 травня.

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами