Menu

Шевченківська премія для Івана Малковича

  • Джерело: Львівська Пошта
MPA_2935.jpg
У 203-тю річницю з дня народження Кобзаря Петро Порошенко вручив Національні премії України імені Тараса Шевченка діячам культури та мистецтва

Серед удостоє­них нагороди – режисер анімаційного кіно Степан Коваль, художник Микола Малишко, композитор Богдана Фроляк та поет і видавець Іван Малкович. 

Останній під час нагородження виступив на підтримку закону про мову: “Наша держава дуже недостатньо дбає про українську мову. Нас, носіїв української мови, ще й сьогодні багато хто з наших співгромадян трактує як дивакуватих аборигенів. Ми ще й досі, як соняшник до сонця, повертаємо голову на почуте українське слово. Нарешті має бути закон, який захистить право кожного українця отримувати всі послуги українською мовою. Треба звести до розумного мінімуму вивіски, писані мовою агресора, а надто ті, зі знущальними назвами на кшталт “Вареничная “Катюша” – так, наче той москаль щодня і щогодини безчестить нашу безталанну Катерину…” .

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами