Menu

Святкове диво з “Кредобанком”

  • Джерело: Львівська Пошта
LukaszKudlicki.jpg
Із Перемишля до Нижанковичів у рамках українсько-польського соціального проекту вперше за 22 роки проїхав потяг. І не звичний, а з подарунками від “Миколая без кордонів”

Більшість із нас у дитинстві вірили в казку. Та з віком, на жаль, ми все частіше забуваємо про її чари. Щоправда, час до часу казка сама нагадує про себе, особливо коли надворі сипле сріблистий сніг, перехожі поспішають додому з пакунками, а місто напов­нюється піснями й колядками. І справді, коли ж іще дива відбуваються частіше, як не в зимові свята? 

Один із таких дивовижних днів 28 грудня в селищі Нижанковичі на Львівщині допоміг організувати “Кредобанк”. Дивовижний з кількох причин. По-перше, тому що в рамках українсько-польського соціального проекту “Миколай без кордонів”, ініціатором якого стала польська волонтерська група linia102.pl за підтримки міської влади Перемишля, відбулося свято для понад 200 дітей, батьки яких загинули під час антитерористичної операції на сході України, дітей із особ­ливими потребами та дітей із родин польського походження з Самбірського та Старосамбірського районів. У рамках акції волонтери-добровольці з Перемишля зібрали іграшки, солодощі та фрукти, з яких сформували більш ніж 300 подарункових наборів для дітей. Їх вручили малечі під час свята, яке відбулося в приміщенні колишньої Колегії єзуїтів у Хирові. Цього дня тут лунали українські та польські колядки, перед дітьми виступили заслужена артистка України Наталка Карпа і духовий оркестр із польського села Медика. Подарунки роздавав не хто інший, як Святий Миколай, якому допомагали бравий вояк Швейк, представники ПАТ “Кредобанк”, Старосамбірської районної ради, волонтери з України та Польщі. До організації дійства долучилися міська влада Перемишля, Львівська облдержадміністрація і філія “Львівська залізниця” ПАТ “Укрзалізниця”.

galchinskii.jpg
фото: Віктор Гальчинський

По-друге, дивовижним цей день можна вважати ще й тому, що подарунки для українських і польських дітей, які живуть у Старосамбірському районі Львівщини, разом із гостями прибули до Нижанковичів потягом. Уперше за 22 роки він проїхав колією європейського стандарту Перемишль – Нижанковичі – Хирів, яку не експлуатували з 1994 року та відновили з боку Польщі зусиллями добровольців у листопаді 2016-го. 

“Кредобанк” виступив партнером акції “Миколай без кордонів” та допоміг організувати це свято з українського боку, оскільки ми послідовно підтримуємо культурні та освітні проекти, які мають на меті заохочення дружніх відносин між Україною та Польщею. Проект “Миколай без кордонів” – це не тільки свято для дітей чи привернення уваги до ще одного цікавого маршруту з Польщі до України, а й чудова нагода для дружнього спілкування між жителями двох сусідніх прикордонних районів, яка допоможе їм зміцнити дружні контакти, – каже перший заступник голови правління ПАТ “Кредобанк” Дам’ян Раґан. – І це лише початок: підтримка проекту “Миколай без кордонів” надихнула нас на реалізацію освітнього проекту в Нижанковичах, що відбудеться вже у першому півріччі 2017 року”.


lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами