Menu

На Різдво – до Шевченківського гаю

  • Джерело: Львівська Пошта
RizdvovGayu2.jpg
Із 7 по 9 січня в Музеї народної архітектури та побуту влаштують вертепну галявину, дитячі забави та пригощатимуть усіх пампухами

Доброю традицією для львів’ян і гостей міста стало святкування Різдва у Музеї народної архітектури та побуту “Шевченківський гай”. Тож і цього року всіх охочих чекають 7 – 9 січня на “Різдво в Гаю”, аби спільно поколядувати від хати до хати, взяти участь у майстер-класах та дізнатися більше про давні звичаї святкування Різдва Христового.

На головній сцені свята виступатимуть гурти “Троє зілля”, “Торба”, “Жива”, чоловіча хорова капела “Дударик”. Також у гаю діятиме спеціальна галявина, на якій упродовж трьох днів свята виступатимуть вертепи. Усі учасники вертепного дійства гарантовано отримають святкове частування.

Як і в попередні роки, відчинять свої двері садиби музею, де протягом трьох днів ви зможете навчитися створювати дідухи, павуки із соломи, ляльки-мотанки. А ще матимете нагоду потрапити на вечерю до гостинних господаря та господині, почути про давні звичаї святкування Різдва та приготування традиційних різдвяних страв.

Крім того, в Шевченківському гаю організують справжній святковий ярмарок, на якому щедро частуватимуть численними різдвяними стравами: медовою кутею, пампухами, духмяним узваром та іншими смаколиками.

Нагадаємо, що організаторами  “Різдва в Гаю” є Музей народної архітектури та побуту “Шевченківський гай” і компанія “Дік-Арт”.


lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами