Menu

Казки, що зачаровують душу

Детальніше...
Нас всіх із дитинства занурювали у світ казок, як у купіль… Казка народилась одночасно з мовою людства. У прадавніх українців над колискою немовляти вже з перших днів життя звивали свої невидимі чарівні гніздечка птахи несказанної краси – колискова та казка!

Магія на арені

Детальніше...
До 26 лютого львів’ян і гостей міста запрошують на нову програму “Великий Будапештський цирк”

Успішна художниця без спеціальної освіти акварелями «Кольорово» заявила, що весна близько

Детальніше...

Хтось чудово заварює чай, інший непевершено пече шарлотку, а Тетяна Гамрищак, чергова персональна виставка якої (уже п’ята!) – «Кольорово» – цього разу відкрилася у «Світі кави», прекрасно малює картини. Не так давно Тетяна Гамрищак стала цілковитою несподіванкою не тільки для

The post Успішна художниця без спеціальної освіти акварелями «Кольорово» заявила, що весна близько appeared first on Львівська газета.

Тарас Прохасько: «Я інтроверт з ознаками екстраверта»

Письменник – про сучасну українську літературу, народження третього сина, формулу щастя «Харизматична особистість. Письменник, який творить свою мову», – каже про Тараса Прохаська його колега по перу Юрко Іздрик. «Інтроверт з ознаками екстраверта», – каже про себе сам письменник. Найбільшою

The post Тарас Прохасько: «Я інтроверт з ознаками екстраверта» appeared first on Львівська газета.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами