Menu

Книжкова толока в Миколаєві ‒ приклад успішної України, - Михайло Галущак

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
У місті Миколаїв Львівської області 17-19 березня відбудеться ХІ «Книжкова толока», присвячена 100-річчю подій Української революції 1917-1921 років. Цьогорічною родзинкою заходу стануть гості з усієї України: Харкова, Запоріжжя, Херсона, Дніпра, Полтави, Вінниці, Луцька, Києва, Донецька.

Від Нідерландів до Львова

Детальніше...
Національний музей ім. Андрея Шептицького запрошує оглянути експозицію робіт Андре ван дер Вендена та долучитись до благодійної виставки-продажу на підтримку Василя Отковича

“Ми зробили дивовижну роботу”

Детальніше...
З 23 лютого у прокаті стартувала канадська драма “Гіркі жнива”. Про що цей фільм і чому відомий філантроп вирішив витратити на нього власні 20 мільйонів доларів

Казки, що зачаровують душу

Детальніше...
Нас всіх із дитинства занурювали у світ казок, як у купіль… Казка народилась одночасно з мовою людства. У прадавніх українців над колискою немовляти вже з перших днів життя звивали свої невидимі чарівні гніздечка птахи несказанної краси – колискова та казка!

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами