Menu

У Львові відбудеться розмова про досвід боротьби УПА з Росією

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
12 жовтня о 18.30 у львівській книгарні «Є» (просп. Свободи, 7) відбудеться розмова: «УПА та війна з Росією: досвід, актуальний через 75 років». Захід проходитиме у рамках проекту «Історичні діалоги» і до 75-річчя від створення Української повстанської армії.

Громадськість створила комітет із захисту культурної спадщини Возницького

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
У Львівській обласній раді відбулася прес-конференція на тему «Чим загрожує передача національної спадщини в комунальну власність», за підсумками якої було створено Громадський комітет із захисту культурної спадщини.

Депутати проти передачі замків Возницького, але питання все одно у порядку денному сесії

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
Сьогодні відбулось засідання Комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради на якій депутати не підтримали винесення на розгляд сесії проекту рішення Про оформлення права власності на об’єкти культурної спадщини. Однак, проект рішення все одно у порядку денному сесії, яка відбудеться у вівторок, 10 жовтня.

“Межу” представлять на Чиказькому кінофестивалі

Словацько-українська кінострічка “Межа” буде представлена в категорії кращий міжнародний фільм на одному з найстаріших заходів Північної Америки – 53-ому Міжнародному чиказькому кінофестивалі, який триватиме з 12 по 26 жовтня

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами