Menu

На Львівщині затримали групу, яка викрадала нафтопродукти

  • Джерело: ЗІК

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.


Злочинна група поблизу села Стоки Перемишлянського району зробила незаконну врізку у місцевий нафтопровід філії Магістральні нафтопроводи «Дружба» НАК «Укртранснафта».


Щоб замаскувати злочин, чоловіки дистанційно керували насосом під час викрадення продукту.


Після чергової операції з викрадення сировини вдалося затримати п’ять членів групи. Все здійснювалося в рамках негласних слідчих дій кримінального провадження. Також на місці виявили вантажний транспорт та перевалочну базу зі зберігання нафтопродуктів.


Зокрема, у селі Солонка Пустомитівського району в ангарному приміщенні на околиці населеного пункту знайшли близько 12,5 тонн раніше викрадених нафтопродуктів.


А загалом вилучили майже 45 тонн викрадених нафтопродуктів.


Наразі правоохоронці встановлюють мережу збуту сировини, розшукують інші місця її зберігання. Серед інших запланованих заходів – розшук ще трьох членів групи.


Також вирішується питання затримання в порядку ст. 208 КПК України інших учасників злочинної групи.


 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами