Menu

Зі Львівщини до Франції екстрадували турка, причетного до фінансування тероризму

  • Джерело: ЗІК

Про це 13 червня інформує прес-служба прокуратури Львівської області.


За результатами перевірки, проведеної прокуратурою Львівської області, 07.04.2017 Міністерством юстиції України прийнято рішення про видачу до Французької Республіки громадянина Республіки Туреччина із застосуванням спрощеного порядку.


Відтак, в перших числах червня поточного року останній вибув із Львівської установи виконання покарань №19 для передачі компетентним органам Французької Республіки.


Зазначимо, що 03.02.2017 у місті Львові працівники прикордонної служби затримали громадянина Республіки Туреччина, який розшукувався компетентними органами Французької Республіки для виконання вироку Апеляційного суду міста Парижу від 17.12.2013. При цьому, він був засуджений до чотирьох років позбавлення волі за вчинення злочинів, пов’язаних із фінансуванням тероризму.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами