Menu

В Одесі відмовились приймати львівське сміття

  • Джерело: ЗІК

Про це повідомив в Facebook депутат Одеської міськради Олексій Єреміца.


Це питання розглядала депутатська комісія з ЖКГ та екології.


«Мер Львова звернувся до мера Одеси щодо сміття! Дають 300 грн за тонну сміття зі Львова протягом 12 місяців», – написав Єреміца.


За його словами, заступник начальника департаменту екології міськради Валентина Дацюк повідомила, що можливість є, проте комісія відмовила одноголосно, пише «Сегодня».


Зазначимо, 29 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі загорілося сміття. Під час ліквідації пожежі під завалами опинилося і загинуло четверо людей – троє пожежників та один комунальник.


Нагадаємо, 30 січня, Апеляційний суд Львова заборонив використовувати Грибовицьке сміттєзвалище, зобов’язав Львівську міську раду провести його рекультивацію і знайти земельну ділянку під новий полігон ТВП.


Читайте більше новин на тему: Грибовицьке сміттєзвалище і Сміття у Львові.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами