Menu

На Львівщині затримали на «зеленому» коридорі двох громадян Ірландії та Туреччини

  • Джерело: ЗІК

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.


Так, сьогодні вранці під час патрулювання державного кордону прикордонний наряд відділу «Шегині» Мостиського загону затримав двох порушників, які незаконно перетнули кордон із Польщі в Україну.


Чоловіків охоронці кордону спинили за 5 метрів від кордону. Один із них мав документи громадянина Ірландії, інший – назвався громадянином Ірландії, однак документів при собі не мав. Зараз стосовно затриманих тривають перевірочні заходи.


А прикордонники відділу «Павловичі» Львівського загону учора ввечері, по інформації місцевих жителів, затримали за 50 м від лінії кордону, 2 громадян Туреччини. Вони прямували із України до Польщі.


Варто зазначити, що іноземці в Україну прибули встановленим порядком. Чому оминали пункт пропуску, наразі встановлюється.


 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами