Menu

У Львові запустять повітряні кульки з рядками Шевченкових віршів

  • Джерело: ЗІК

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.


Вшанування Кобзаря розпочнеться о 10:00 год. із покладання квітів до пам’ятника на проспекті Свободи. Опісля, орієнтовно о 10:05 год., відбудеться мистецький флешмоб «Дякуємо тобі, Кобзарю», під час якого у небо запустять повітряні кульки з рядки з віршів Тараса Шевченка.


«Запрошуємо до участі в акції всіх охочих! Кожного, хто хоче стати учасником флешмобу, просимо приносити на площу біля пам’ятника Кобзареві у Львові свої улюблені вірші, роздруковані на невеликих аркушах паперу», – йдеться у повідомленні.


Завершаться урочистості святковою академією о 18:00 год. з нагоди відзначення 203-ї річниці від дня народження Шевченка в приміщенні Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами