Menu

У Львові запустять повітряні кульки з рядками Шевченкових віршів

  • Джерело: ЗІК

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.


Вшанування Кобзаря розпочнеться о 10:00 год. із покладання квітів до пам’ятника на проспекті Свободи. Опісля, орієнтовно о 10:05 год., відбудеться мистецький флешмоб «Дякуємо тобі, Кобзарю», під час якого у небо запустять повітряні кульки з рядки з віршів Тараса Шевченка.


«Запрошуємо до участі в акції всіх охочих! Кожного, хто хоче стати учасником флешмобу, просимо приносити на площу біля пам’ятника Кобзареві у Львові свої улюблені вірші, роздруковані на невеликих аркушах паперу», – йдеться у повідомленні.


Завершаться урочистості святковою академією о 18:00 год. з нагоди відзначення 203-ї річниці від дня народження Шевченка в приміщенні Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-9sitemap-3sitemap-1sitemap-4homesitemap-9sitemap-1sitemap-2sitemap-10sitemap-4sitemap-6homesitemap-2sitemap-3sitemap-1sitemap-9sitemap-4sitemap-3rsssitemap-10sitemap-9sitemap-2rsssitemap-3sitemap-4sitemap-5sitemap-2sitemap-3homesitemap-4sitemap-1sitemap-6sitemap-8sitemap-3rsssitemap-2sitemap-10sitemap-1homesitemap-3sitemap-7sitemap-4sitemap-1sitemap-3sitemap-4sitemap-10sitemap-3sitemap-9sitemap-3sitemap-3sitemap-4