Menu

Українські бійці зайняли нові позиції на Світлодарській дузі

  • Джерело: Львівська Газета

Українські військові дещо розширили існуючий плацдарм, зайнявши нові позиції на Світлодарській дузі.

Про це заявив речник Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник.

“У результаті бойових дій підрозділи ЗСУ зайняли нові дуже важливі позиції, але в межах лінії розмежування. Тобто, мінські угоди не порушувались, а військові підрозділи, які там обороняють рубежі, перебувають у рамках нашої території”, – зазначив Мотузяник.

Він підкреслив, що на донецькому напрямку основними гарячими точками продовжують залишатися Світлодарська дуга, периметр міста Горлівка, околиця Авдіївки і донецький аеропорт. Крім того, неспокійно і на Маріупольському напрямку.

Нагадаємо, впродовж дня, 11 січня, бойовики 23 рази обстріляли сили АТО. Один військовий отримав поранення.

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-10sitemap-4sitemap-2sitemap-3sitemap-2sitemap-9sitemap-3sitemap-6sitemap-6sitemap-9sitemap-2sitemap-5sitemap-1sitemap-4sitemap-8sitemap-8sitemap-6rsssitemap-1sitemap-2sitemap-10sitemap-2sitemap-2sitemap-6sitemap-8sitemap-5sitemap-3sitemap-7sitemap-4sitemap-2sitemap-2homesitemap-10sitemap-9sitemap-2sitemap-1sitemap-3sitemap-10sitemap-5sitemap-5sitemap-2homesitemap-5sitemap-7sitemap-4sitemap-7sitemap-5sitemap-8sitemap-3sitemap-7sitemap-7