Menu

На кордонах з Польщею та Угорщиною вишикувалися черги автомобілів

  • Джерело: ЗІК

Про це повідомляє прес-служба Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.


Зокрема, 50 автівок стояли у черзі у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Устилуг – Зосін», ще 180 – у ПП «Ягодин-Дорогуськ» на Волині.


У Львівській області у ПП «Шегині – Медика» своєї черги очікували ще 200 автівок, у ПП «Угринів – Долгобичув» – 140, у ПП «Краковець – Корчова» – 200 (150 автомобілів – на додатковій смузі), у ПП «Грушів – Будомєж» – 150, у ПП «Смільниця – Кросценко» – 20, у ПП «Рава-Руська – Гребенне» – 250 автомобілів.


Окрім того, на кордоні з Угорщиною у ПП «Чоп (Тиса) – Загонь» перебувало 30, у ПП «Вилок – Тісабеч» – 20, у ПП «Лужанка – Берегшурань» – 20 авто, на кордоні зі Словаччиною у пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Німецьке» – 20 автомобілів.


При цьому в інших пунктах пропуску на західному кордоні автомобільних черг станом на 8:00 не зафіксовано.


Як повідомляла IA ZIK, у пункті перетину Рава-Руська з боку українського кордону виникла велика черга авто.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами