Menu

В аеропорту “Бориспіль” та “Харків” виявлено іноземців, розшукуваних Інтерполом

  • Джерело: Львівська Газета

Одного з чоловіків оголосили в міжнародний розшук за шахрайство, іншого – за грабіж

У неділю, 8 січня, в аеропорту Харкова співробітники ДПСУ виявили громадянина Ізраїлю, який розшукувався за скоєння кримінального злочину на території Польщі. Ще одного іноземця затримали в аеропорту “Бориспіль”.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Як стало відомо, правоохоронці виявили першого іноземця під час здійснення прикордонного контролю пасажирів рейсу “Харків – Тель-Авів”. “Відносно 58-річного чоловіка спрацювала база даних Інтерполу”, – йдеться у повідомленні.

Як з’ясувалося, його розшукували для притягнення до кримінальної відповідальності за шахрайство у сфері торгівлі, банківське та фінансове шахрайство. Прикордонники одразу затримали чоловіка.

Другого іноземця прикордонники затримали, здійснюючи оформлення пасажирів на рейс з Києва до Лондона. Цього разу база Інтерполу спрацювала відносно громадянина Республіки Білорусь. “Чоловік перебував у міжнародному розшуку за грабіж”, – зазначили в ДПСУ.

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-7homesitemap-8rsssitemap-5homersshomersssitemap-10rsssitemap-10sitemap-8sitemap-8sitemap-7sitemap-8sitemap-7sitemap-8homesitemap-6sitemap-4sitemap-1sitemap-1sitemap-5sitemap-9sitemap-8homesitemap-1sitemap-6sitemap-1sitemap-6sitemap-1sitemap-7homehomesitemap-6sitemap-9sitemap-7sitemap-3homesitemap-8sitemap-10homesitemap-7sitemap-1sitemap-8sitemap-4sitemap-10sitemap-9sitemap-1sitemap-9