Menu

Ковбаса вбиває!

  • Джерело: lvivport
171f74c9b677b8f936b42df1b0e35386464f77c9_m11.jpg

Всесвітня Організація Охорони Здоров'я (ВООЗ) офіційно визнала перероблені м'ясні вироби (ті, що зазнали копчення, витримки, додавання консервантів або засолювання) - канцерогенними.

Отож, за висновками фахівців, сосиски, ковбаси, бекон і шинки - тепер в тому ж списку, що і азбест, arsenic (сульфід миш'яку) і тютюн. Комітет вчених і медиків з десяти країн представив докази (засновані на 800 наукових дослідженнях), що всі ці вироби - причина онкологічних захворювань.

Ліцензований американський дієтолог Євгенія Кобиляцька у своєму блогу пише: "Не їжте. Навіть інтуїтивно. Навіть усвідомлено. Просто не їжте. Ні ковбасу, ні сосиски. Вони не відносяться до "їжі людини". І дітям не давайте.

Очевидно, висновки ВООЗ шокують м'ясопереробну промисловість і заклади громадського харчування. Це внесе паніку в ряди тих, у кого ковбаса та сосиски - повсякденне блюдо. Це потягне за собою заборону реклами шинки і бекону. Це призведе до змін рекомендацій служб здоров'я і попередженням на упаковках, як на пачках сигарет. 

The World Cancer Research Fund (Всесвітня організація онкологічних досліджень) рекомендує виключити ковбасні вироби та м'ясні копчення з меню. Уже не обмежити, зауважте, а виключити, підкреслює дієтолог.

 

Коментарі

+1Гість05.11.2015, 22:16#1
Бідні наші предки! Стільки карцерогенів з'їли, особливо соленого сала, і здоровими померли на старості років, не знаючи, що їдять отруту. :lol: Може варто було б уточнити бодай яку ковбасу вони досліджували, бо у мене моєї ковбаси на дослідження вони не просили. Якщо американську чи якусь європейську, то це я і без них знаю. А взагалі ВООЗ - це основний дорадник по знищенню населення світу до потрібного масонам рівня, тому їхні поради треба як правило трактувати навпаки.
Quote

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-9sitemap-3sitemap-1sitemap-4homesitemap-9sitemap-1sitemap-2sitemap-10sitemap-4sitemap-6homesitemap-2sitemap-3sitemap-1sitemap-9sitemap-4sitemap-3rsssitemap-10sitemap-9sitemap-2rsssitemap-3sitemap-4sitemap-5sitemap-2sitemap-3homesitemap-4sitemap-1sitemap-6sitemap-8sitemap-3rsssitemap-2sitemap-10sitemap-1homesitemap-3sitemap-7sitemap-4sitemap-1sitemap-3sitemap-4sitemap-10sitemap-3sitemap-9sitemap-3sitemap-3sitemap-4