Menu

Не можете заснути? Вимкніть ноутбук!

  • Джерело: Львівська Пошта
2-eporadanetua.jpg

Голубе світло, яке випромінюють лептопи, перешкоджає здоровому сну

Спеціалісти з Північ­но-Західного університету США упевнені, що телевізори й ноутбуки “обманюють” нашу свідомість ще вдень і підвищують ризик безсоння, повідомляє gogetnews.info

Зі слів учених, наш біологічний годинник перестає виробляти при яскравому світлі гормон мелатонін, який відповідає за якість сну і подовжує життя. Особ­ливо вночі, коли мозок потребує темряви, щоби повноцінно відпочити, людське око реагує на голубе світло ґаджета як на денне і змушує мозок активно діяти, що своєю чергою впливає на біоритми, які “регулюють” прокидання.

Тож аби швидше заснути, науковці радять скористатися добрим старим методом – почитати книжку. Це сприятиме справжньому відпочинку від денних турбот і покращить сон.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами