Menu

Не можете заснути? Вимкніть ноутбук!

  • Джерело: Львівська Пошта
2-eporadanetua.jpg

Голубе світло, яке випромінюють лептопи, перешкоджає здоровому сну

Спеціалісти з Північ­но-Західного університету США упевнені, що телевізори й ноутбуки “обманюють” нашу свідомість ще вдень і підвищують ризик безсоння, повідомляє gogetnews.info

Зі слів учених, наш біологічний годинник перестає виробляти при яскравому світлі гормон мелатонін, який відповідає за якість сну і подовжує життя. Особ­ливо вночі, коли мозок потребує темряви, щоби повноцінно відпочити, людське око реагує на голубе світло ґаджета як на денне і змушує мозок активно діяти, що своєю чергою впливає на біоритми, які “регулюють” прокидання.

Тож аби швидше заснути, науковці радять скористатися добрим старим методом – почитати книжку. Це сприятиме справжньому відпочинку від денних турбот і покращить сон.

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-10sitemap-4sitemap-2sitemap-3sitemap-2sitemap-9sitemap-3sitemap-6sitemap-6sitemap-9sitemap-2sitemap-5sitemap-1sitemap-4sitemap-8sitemap-8sitemap-6rsssitemap-1sitemap-2sitemap-10sitemap-2sitemap-2sitemap-6sitemap-8sitemap-5sitemap-3sitemap-7sitemap-4sitemap-2sitemap-2homesitemap-10sitemap-9sitemap-2sitemap-1sitemap-3sitemap-10sitemap-5sitemap-5sitemap-2homesitemap-5sitemap-7sitemap-4sitemap-7sitemap-5sitemap-8sitemap-3sitemap-7sitemap-7