Menu

Борода за складом бактерій порівнянна з унітазом

  • Джерело: lvivport
16099821.jpg

Мода на бороди не так вже й безневинна, довів експеримент американського телеканалу KOAT. З бороди одного зі співробітників каналу були взяті бактеріальні змиви - і виявилося, що мікрофлора лише трохи відрізняється від тієї, яку можна знайти в унітазі.

Аналізи проводив мікробіолог Джон Голобіц. «Зазвичай результати досліджень мене не дивують, але зараз я шокований», - заявив він журналістам. Посів бактерій в живильне середовище показав, за словами вченого, таке ж розмаїття мікросвіту, «яке можна спостерігати в унітазі, забрудненому фекаліями».

Єдина порада, яку вчений зміг дати прихильникам носіння борід - це подалі тримати від них руки і регулярно промивати бороду антибактеріальним милом.

Сумні висновки про негігієнічність рослинності на обличчі робили й інші дослідники: наприклад, консультант Бірмінгемського трихологического центру Керол Уокер назвала бороду«бактеріальною губкою»: на її думку, через мікроорганізмів, які там накопичуються, підвищується ризик шкірних інфекцій, простудних захворювань і так далі.

Найнебезпечнішими медики вважають ділянки біля рота, а також вуса. І, природно, чим густіша борода, тим більше ризик. Ще одна порада бородатим: ретельно промивати рослинність після вживання молочних продуктів, які є ідеальним середовищем для розмноження бактерій.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами