Menu

Борода за складом бактерій порівнянна з унітазом

  • Джерело: lvivport
16099821.jpg

Мода на бороди не так вже й безневинна, довів експеримент американського телеканалу KOAT. З бороди одного зі співробітників каналу були взяті бактеріальні змиви - і виявилося, що мікрофлора лише трохи відрізняється від тієї, яку можна знайти в унітазі.

Аналізи проводив мікробіолог Джон Голобіц. «Зазвичай результати досліджень мене не дивують, але зараз я шокований», - заявив він журналістам. Посів бактерій в живильне середовище показав, за словами вченого, таке ж розмаїття мікросвіту, «яке можна спостерігати в унітазі, забрудненому фекаліями».

Єдина порада, яку вчений зміг дати прихильникам носіння борід - це подалі тримати від них руки і регулярно промивати бороду антибактеріальним милом.

Сумні висновки про негігієнічність рослинності на обличчі робили й інші дослідники: наприклад, консультант Бірмінгемського трихологического центру Керол Уокер назвала бороду«бактеріальною губкою»: на її думку, через мікроорганізмів, які там накопичуються, підвищується ризик шкірних інфекцій, простудних захворювань і так далі.

Найнебезпечнішими медики вважають ділянки біля рота, а також вуса. І, природно, чим густіша борода, тим більше ризик. Ще одна порада бородатим: ретельно промивати рослинність після вживання молочних продуктів, які є ідеальним середовищем для розмноження бактерій.

Коментарі

+4Алексей22.10.2015, 16:43#1
В оригинале статьи все немного не так описанно, чем в вашем переводе с рашен-парашен СМИ - http://www.koat.com/news/some-beards-as-dirty-as-toilets/32675046
Quote
0Юля23.10.2015, 20:06#2
Олексій має рацію... Лише ДЕКІЛЬКА борід були наст забрудненими) вибрали найшокованіше. в дусі пропаганди... чи доживемо ми до укрнету колись???

Several of the beards that were tested contained a lot of normal bacteria, but some were comparable to toilets.

“Those are the types of things you'd find in (fecal matter),” Golobic said, referring to the tests.

Even though some of the bacteria won’t lead to illness, Golobic said it’s still a little concerning.
Quote

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-7homesitemap-8rsssitemap-5homersshomersssitemap-10rsssitemap-10sitemap-8sitemap-8sitemap-7sitemap-8sitemap-7sitemap-8homesitemap-6sitemap-4sitemap-1sitemap-1sitemap-5sitemap-9sitemap-8homesitemap-1sitemap-6sitemap-1sitemap-6sitemap-1sitemap-7homehomesitemap-6sitemap-9sitemap-7sitemap-3homesitemap-8sitemap-10homesitemap-7sitemap-1sitemap-8sitemap-4sitemap-10sitemap-9sitemap-1sitemap-9