Menu

Все, що треба знати про жир на животі

  • Джерело: lvivport
1440617241gn8k4-520x2601.jpg

Жир на животі - ми всі хочемо, щоб його там не було.Він ховається навіть там, де його неможливо побачити, і становить велику загрозу для здоров'я. Він є і у худих людей, які теж можуть не підозрювати про наявність шкідливого жирового відкладення в області талії. Тож звідки береться жир на животі, і як його позбутися?

 

1. Жир на животі небезпечніший за інші відкладень жиру в тілі

Надмірне відкладення жиру в області живота більш небезпечне, ніж жир навколо стегон і сідниць. Справа в тому, що абдомінальний жир пов'язаний з серйозними проблемами зі здоров'ям, такими як хвороба серця, діабет 2-го типу та інсульт. Генетична схильність може також сприяти появі зайвої ваги і тому, де саме вона буде відкладатися, але неправильний спосіб життя може погіршити ситуацію.

2. Повний живіт постає не від пива

Багато хто вважає, що неминучим наслідком споживання пива є так званий пивний животик. Однак дослідження показали, що не існує зв'язку між споживанням пива і жиром в області живота. А ось надлишок калорій будь-то від їжі, алкоголю або великих порцій, може призвести до того, що у вас почне накопичуватися жир в області живота.

Чому ж багато хто думає, що від пива росте живіт? Просто алкоголь може підвищити апетит, впливаючи на гормони, які регулюють відчуття насичення, а люди звикли заїдати алкоголь рясною їжею, що додає зайві калорії. Варто пам'ятати, що будь-які продукти, включаючи алкоголь, які ми вживаємо непомірковано, можуть призвести до збільшення ваги.

3. Найнебезпечніші для живота - транс-жири

Хоча, не споживання жирних продуктів, а саме надлишок калорій, веде до збільшення талії і появі животика, деякі жири все ж шкідливіші за інші. Так, в дослідженнях виявили, що транс жири можуть збільшити відкладення жиру в області живота. Транс жири містяться в таких продуктах, як маргарин, випічка, печива і крекери, а також у фаст-фуді.

4. Чоловіки більше схильні до відкладень жиру на животі

shutterstock 428853941

 

В цілому, у чоловіків жир частіше накопичується в ділянці живота, ніж у жінок через гормональні відмінності. До 40 років у жінок більша частина жиру накопичується на стегнах і сідницях. Але після 40 років, коли падає рівень естрогену, у жінок жир теж починає накопичуватися в області живота.

5. Жир з живота скинути не складніше, ніж будь-який інший жир на тілі

Коли ви втрачаєте вагу, то найімовірніше почнете його скидати в середній частині тіла. Збалансоване харчування допоможе позбутися від жирових відкладень, включаючи жир на животі. Кращий спосіб зменшити талію - це здорове харчування і регулярні фізичні вправи.

6. Качання пресу не зменшує жир на животі

Присідання, качання пресу та інші вправи зміцнюють основні м'язи живота і допомагають спалити жири, але не обов'язково тільки з живота. Іншими словами, цільові вправи не зменшать кількість жиру саме на животі. Єдиний спосіб позбутися від жиру на животі, як і будь-якого іншого жиру - це правильно харчуватися і займатися фізичною активністю, як то аеробні вправи, плавання, біг, їзда на велосипеді і теніс.

7. У худих людей він теж є

Як правило, якщо у вас здорова вага, то у вас і здоровий рівень абдомінального жиру. Але у деяких людей, незважаючи на худорлявість, може спостерігатися підвищений вміст вісцерального жиру або того, який скупчується навколо важливих органів. У людей з такою генетичною схильністю також може бути підвищений рівень холестерину і цукру в крові. Також малоактивний спосіб життя може призвести до того, що у худого людини почне накопичуватися жир на животі.

D0-B8-D0-B7-D1-84-D0-B0-D1-81-D0-BE-D0-BB-D0-B8-e13350361745081

 

8. Найкращий спосіб позбутися від жиру на животі

Велика частина досліджень показує, що харчування з обмеженням калорій допоможе вам скинути зайві жирові відкладення. Слід включити до раціону фрукти, овочі, продукти з цільних злаків, боби, молочні продукти з низьким вмістом жирів, горіхи, нежирне м'ясо, рибу, яйця та птицю. Саме такий раціон є основою харчування, яке дозволяє отримувати всі необхідні речовини і зменшити розмір талії. Також експерти рекомендують регулярно займатися фізичними вправами від півгодини до години.

 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами