Menu

На Google Maps з'явилися планети Сонячної Системи

  • Джерело: lvivport

Компанія Google розширила географію свого сервісу "Карти". Тепер будь-хто може детально досліджувати не лише Землю, але й поверхню інших небесних тіл.

Про це повідомляє офіційний блог Google.

Двадцять років тому космічний апарат Cassini вирушив з мису Канаверал в подорож, щоб розкрити таємниці Сатурна та його багатьох місяців. Під час своєї місії Кассіні записав і відправив майже півмільйона зображень на Землю, дозволяючи вченим роздивитися ці далекі світи надзвичайно докладно. Тепер ви можете відвідати ці місця, разом із багатьма іншими планетами та місяцями - у Картах Google прямо з вашого комп'ютера. Також тут можна подивитися на Землю здалеку.

Тепер за допомогою Google Maps можна досліджувати Меркурій, Венеру, Землю, Марс, Плутон, Місяць, супутники Юпітера Іо, Європу і Ганімед, а також супутники Сатурна Мімас, Енцелад, Діона, Рея, Титан і Япет.

Moons Image 2.width-10001

 

 

 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами