Menu

Як вибрати біотуалет для дачі, походу, догляду за хворими?

  • Джерело: lvivport

Біотуалет – основні різновиди, принципи вибору, правила установки. Чим відрізняються біотуалети для дачі і квартири?

Особливості функціонування та класифікація 

Компактні, зручні в експлуатації біотуалети радикально вирішили проблему організації вигрібної ями на дачі, створення санітарних умов у польових умовах, наприклад, у поході.

Мобільні і стаціонарні санітарні установки складаються з двох баків. У верхній бак заливається вода, закладаються хімічно активна рідина або біологічно активний порошок, для нейтралізації запахів. Максимальний інтервал між чистками залежить від конструкції та обсягу нижнього баку. Якщо ви не хочете часто чистити туалет, до вашої уваги – моделі з місткими баками, що скорочують час на обслуговування до мінімуму.   

Всі біотуалети можна поділити на кілька видів:

  • Хімічні;
  • Компостуючі (біологічні);
  • Торфяні;
  • Електричні.

Відмінність установок першої групи полягає в тому, що для їх правильного функціонування використовуються хімічні порошки чи розчини на основі формальдегідів. Ці пристрої актуальні тільки для квартир, будинків, де проведена центральна каналізація, оскільки такі відходи не можна зливати у вигрібну яму чи відкритий ґрунт.  

Туалети другої групи здобули популярність серед жителів сільської місцевості. В них у якості наповнювача використовується спеціальна засипка з мікроорганізмів, що перероблюють біологічні відходи на компост. Ця особливість не тільки суттєво полегшує догляд за туалетом, але й забезпечує користувача добривом.

В торф’яних пристроях роль засипки відіграє суміш торфу, тирси і композиційних добавок. Такі моделі дуже зручні у використанні, оскільки для них не потрібно підключення до водопроводу. Однак, цей різновид санітарних установок потребує вентиляції – підключення гофрованої труби до спеціального отвору. Для відпочинку на природі вигідно обрати модифікації, в яких замість нижнього баку використовується пакет.

Підібрати модель, що повністю задовольняє ваші вимоги, легко на сайті https://www.Dopomoga.ua.

Особливості вибору та експлуатації  

 

Для людини з обмеженими руховими функціями, похилих людей, найбільш прийнятними будуть вироби, оснащені спеціальним кріслом, що виконує функції сидіння. В таких установках можна регулювати висоту, вони обладнані поручнями – для підвищення безпеки та комфорту використання.

Також можна обрати крісло-коляску з туалетним пристроєм, який легко знімається для прибирання, або ж дозволяє використовувати пристрій у якості стандартного крісла.

Перед покупкою біотуалету порівняйте обсяг і вагу нижнього баку різних товарів. Ці параметри слід обирати, в залежності від того, хто буде користуватися обладнанням. Для людини похилого віку, ослаблених користувачів, краще підібрати модель невеликої ваги, аби спростити обслуговування. Якщо в сім'ї є дитина, варто придбати дитячу модель або спеціальне сидіння.

Не зайвими функціями для підвищення комфорту будуть додаткові опції, такі як індикатор заповнення, електрична помпа.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами